Przewóz Osób

  Szybko i funkcjonalnie – tym kierowaliśmy się tworząc stronę dla Alatour. Czytelność strony sprawia, że odbiorca od razu znajdzie wszystkie potrzebne informacje.

  Wykorzystaliśmy kilka przycisków, które pozwolą użytkownikowi w prosty i wygodny sposób nawiązać relacje z każdego miejsca i urządzenia. Jednym z pierwszych zabiegów, które widać na stronie jest wtyczka Messenger, dzięki której możemy napisać wiadomość za pośrednictwem Facebooka. To jeden z najprostszych i najczęściej używanych metod komunikacji w sieci. Nie mogło także zabraknąć podstawowego formularza kontaktowego oraz przycisku “zadzwoń“, który natychmiast wywołuje połączenie na numer firmowy. Dzięki tym zabiegom odbiorca w łatwy sposób nawiąże kontakt w ulubiony sposób.Usługi, które wykonuje firma, zostały podzielone na kategorie, dzięki czemu przyszli klienci w prosty sposób znajdą to, co ich najbardziej interesuje.

  Całość utrzymana w spójnej kolorystyce pozwala skupić wzrok odbiorcy na najważniejszych aspektach działalności. Strona jest responsywna, dostosowuje się do wszystkich urządzeń mobilnych. Ponadto, dodaliśmy certyfikat SSL, dzięki czemu strona jest uznawana za bezpieczną, co pozwala na lepszą od konkurencji pozycję w wyszukiwarce Google.

Klient:

Alatour

Autor:

Grupa Rogotech

Kategoria:

Transport osobowy

Zalety:

bardzo szybka w działaniu, funkcjonalna, przejrzysta, przyjemna, prosta w obsłudze, wersja mobilna, statyczna

Adres strony: