Terapia par

  Strona typu One Page/Single Page to przede wszystkim bardzo czytelny i funkcjonalny rodzaj strony WWW. Wygodna oraz wyraźna dla odbiorcy. Taki rodzaj strony najczęściej wykorzystuje się dla przedstawienia produktu, usług lub jako wizytówka firmy.

  Pastelowe kolory w kontraście z wyrazistą czcionką pozwalają odbiorcy na szybkie oraz skuteczne poruszanie się po witrynie. Dodatkowo, różne rodzaje terapii zostały opisane w odrębnych kategoriach, tak aby zapewnić maksymalny komfort podczas przeglądania i szukania informacji. Całości uzupełniają starannie dobrane, wysokiej jakości fotografie – to ważny element, ponieważ to pierwsze co widzimy po wejściu na witrynę. Za pomocą zdjęć w zrozumiały sposób pokazaliśmy obszar, jakim zajmuje się właściciel strony.

  Ważne jest także wybranie odpowiedniej i łatwiej do zapamiętania domeny, kojarzącej się z daną usługą. Administrator strony może w intuicyjny i prosty sposób samodzielnie dodawać i aktualizować treści na stronie dzięki CMS WordPress. Strona jest responsywna, dostosowuje się do wszystkich urządzeń mobilnych. Na dole strony znajduje się zakładka “kontakt”, która pozwala na bezpośrednie połączenie telefoniczne.

Klient:

TerapiaPar.org

Autor:

Grupa Rogotech

Kategoria:

Terapia, Strony dla gabinetów

Zalety:

stylowa, funkcjonalna, przejrzysta, przyjemna, prosta w obsłudze, wersja mobilna, możliwość samodzielnej aktualizacji